YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZIN MESAJI

1995 Yılından beri Sektörde yer alan firmamız, bölgenin ve Türkiye'nin en büyük firmaları arasındadır. Üreticilerimize hizmet ve süt kalitesinin arttırmak içinde 2014 yılında Egebey Yem hizmete girmiştir.

12.000 m2 arazi üzrinde 4.000 m2 kapalı alan üzerinde kurulan tesisimiz büyük baş, küçük baş ve kanatlı yemleri üretimine başlamıştır.

Hedefimiz kaliteli, ilkeli hayvancılık sektöründe liderliği hedefleyen bir firma olmaktır. Ülkemiz hayvancılığı son yıllarda büyük bir gelişim göstermekle beraber kaliteli yem üretiminde halen yem açığı görülmektedir. Tam bu noktada Egebey Yem satış sonrası hizmet konusunda deneyimli ve tecrübeli teknik ekibiyle yetiştiricilerede doğru bakım besleme konusunda da destek sağlamaktadır.

İnovatif çözümler sunan tecrübeli ziraat mühendisleri ve veteriner hekimlerimiz kontrolünde üretim yapan Egebey Yem, laboratuvar kontrolünde olduğu için bu da beraberinde kalitede stabiliteyi sağlamaktadır.

     

Egebey Yem olarak kararlı, ilkeli, üreticilerimize her konuda destek sağlayan bir firma olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Tahsin UĞUR
Yönetim Kurulu Başkanı

 

TOP